2. KŽ v Čechách

SRDCE a ŘEČ jsou spojené nádoby, které ale odráží stav našeho nitra aneb o 2. KŽ v Čechách

Vzpomínky na minulý víkend budou dlouhou doznívat v našich srdcíh 

2. konference žen v Čechách se uskutečnila ve velmi příjemném prostředí v Koutech u Ledče nad Sázavou. Z různých koutů Čech se se nás do Koutů sjelo 110 žen. 
Díky tématu O SÍLE SLOV, které nám představila velmi inspirativní Hanka Pinknerová, si odnáším s sebou plno myšlenek, které mě budou provázet a budou mi oporou ve všedním životě.
SRDCE a ŘEČ jsou spojené nádoby, které ale odráží stav našeho nitra. Jedině Bůh může uzdravit každé naše zranění, když mu to dovolíme a dát nám odvahu a touhu po změně. Nedokážeme se samy změnit, bez Božího ducha se neobejdeme. Nejdůležitější je být co nejvíce S NÍM...s BOHEM. Už jenom tím, že na Něho hledíme, se Mu začínáme podobat. A slova na téma úcta k manželovi, pomluvy, hodnocení, malé či velké lhaní, srážení sebe i druhých ve mne vyvolaly mnoho výzev pro můj osobní život. Děkuji za příležitost prožít tak krásný a požehnaný čas, za přítomnost milých kamarádek a žen, za hlavního hosta, za meditativní cestu na téma Ester (kdy mluvit a kdy mlčet?!), za úžasný organizační tým, za chvály a za to, že jsem cítila, že BŮH BYL UPROSTŘED NÁS! Petra

IMG_4259.JPG

IMG_4268.JPG

IMG_4253-1.JPG

IMG_4243.JPG

IMG_4246.JPG

IMG_4252.JPG

IMG_4267.JPG

KŽ2-2.jpg

<    Zpět na výpis


Buď stále v obraze 

Jednou za měsíc newsletter pro tebe s povzbuzením i informacemi. Měla bys zájem?