2. konference žen v Čechách

Rády bychom tě pozvaly na 2. konferenci žen v Čechách. 

Její téma předznamenává verš Přísloví 16, 24: „Laskavá slova jsou jako plástev medu, jak balzám na duši, celému tělu lék.“ O síle slov nám bude přednášet Hana Pinknerová, publicistka a spisovatelka, známá mimo jiné svými fejetony ze života křesťanské ženy. 

Základní informace

Místo

Hotel Luna, Kouty

Cena

1900Kč

(1)

Popis

Milá kamarádko, přítelkyně, sestro,

rády bychom Tě pozvaly na 2. konferenci žen Českého sdružení. Její téma předznamenává verš Přísloví 16, 24: „Laskavá slova jsou jako plástev medu, jak balzám na duši, celému tělu lék.“ O síle slov nám bude přednášet Hana Pinknerová, publicistka a spisovatelka, známá mimo jiné svými fejetony ze života křesťanské ženy.

Sejdeme se o víkendu 30. 9. - 2. 10. 2016 v příjemném prostředí Hotelu Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou. Hotel nám poskytne pohodlné ubytování, celodenní stravu, dostatek prostoru pro naše konferenční i jiné aktivity a také možnost vydechnout a relaxovat v přírodě.

Hana Pinknerová nás bude provázet programem, který dal celé konferenci název. Kromě přednášek nás čekají duchovní zamyšlení a chválení našeho Pána, společně prožitá sobota a v neděli workshopy na různá, více i méně vážná témata, jak doufáme, zajímavá i pro Tebe.

Cena víkendového pobytu (ubytování na dvě noci, plná penze v masové nebo vegetariánské verzi od páteční večeře do nedělního oběda, program, workshopy) je 1.900,- Kč za osobu.

Přihlašování na akci je uzavřeno. 

Velice se na Tebe těšíme a věříme, že tento víkend pro Tebe bude příjemným časem, který strávíš s Pánem a s námi všemi.

Organizační tým 2. konference žen Českého sdružení 

 

Registrace

Přejeme ti, ať čas na akci je pro tebe novým nadechnutím.


<    Zpět na akce

Buď stále v obraze 

Jednou za měsíc newsletter pro tebe s povzbuzením i informacemi. Měla bys zájem?